Leden 2013

Černé hory- Nightshade

23. ledna 2013 v 13:50 | Thomas |  Hory

z novin lidí:

Tyto strmé hory dostaly své jméno podle svého temného a pochmurného vzhledu. Jen málo který odvážlivců se je pokouší zdolat, protože v noci se zde ozívá děsivé vlčí vytí, které se zpátečně ozívá ze Slunečních hor.


Sluneční hory- Sunlight

23. ledna 2013 v 13:44 | Safri |  Hory

Z novin lidí:

Tyto hory dostaly své jméno podle toho, že zde jsou teploty vyšší než u ostatních hor, kde jsou tyto teploty v těchto nadmořsých výškách jen vzácně. Hory také mají teplé sluneční barvy podzimu a žijí zde vlci, kteří podle výzkumu dostali svá zbarvení proto aby se mohli lépe ukrýt v horách.


Melian de Moon

23. ledna 2013 v 12:40 | Safri |  Členové
Jméno:Melian de Moon.
Pohlaví:žena/samice.
Věk: vlčí-3 roky, v lidských 19.
Smečka: Sunlight.
Zaměření: Průzkumník.
Postavení ve smečce: KAPPA.

Povaha:Milá, důvěřuje jen trošce lidí.

Příběh:
Postavení v mé smečce bylo vážně žalostné. :( Nikdo se se mnou nechtěl kamarádit a bavit se se mnou jen proto že jsem byla omega :( Pořád si ze mě někdo utahoval nebo mě pomlouval. Jednou, když mi hrozilo že mě vlci obětují aby se jim dařilo v lovu jsem se rozhodla že uteču. Tak jsem utekla z mé staré smečky. Hodně dlouho jsem jen tak blooudila zemí, dokud jsem nenarazila na tuto smečku. Ze začátku jsem jim nechtěla důvěřovat, ale později se ukázalo že tu jsou moc hodní vlci :)


Dovednosti:
Síla:5.
Výdrž:15.
Rychlost:10.
Inteligence:20.

Orázek:
Vlk:
V lidské podobě:

Vybavení:
-NIC-
INFO: Potom si můžeš koupit vybavení v obchodě. To samé i potravu která přidává energii.
ENERGIE: 80%

Bella Swan

23. ledna 2013 v 8:31 | Thomas |  Č.lenové
Jméno:Bella Swan.
Pohlaví:žena/samice.
Věk: vlčí-3 roky, v lidských 19.
Smečka: Nightshade.
Zaměření: Průzkumník.
Postavení ve smečce: DELTA.

Povaha:
všichni mně říkají že jsem velice chytrá. Proto mně vždy posílaí na výzkumy terénu. Jsem podle mně velký pracant který nepřestane dokud tu dnou věc nedokončí. Nejsem ani moc náročná, ale v bitvách se mnou moc nepochodí. Jsem docela slabá ale když se naštvu dokážu někomu jít po krku. Jsem pyšná že můžu být v tak úžasné smečce

Příběh:
Začalo to v lese. Byla jsem osamnělý vlk který bloudil v lesích a když měl hlad prostě se promněnil do své lidské podoby. Byla jsem zoufalá že žádnýalfa mně nechtěl příjmout do své smečky, protože jsem byla jiná . Při proměně jsem zářila tmavým světlem a byla jsem bílá jako sníh. Takky jsem bala vyšší než ostatní a proto si mně nikdo nechtěl všímat . ale na jednou , kddyž jsem běžela 4 dnyv kuse, jsem se dostala na území dvou vlčíích smeček. brzy jsem mse dozvěděla že jsou to "sunlight" a "nightshade" .
Hne jsem poznala že tady budu doma. že tady najdu své místo.ANO. tak jsem se vydal aje hledat. jejich pach byl dobře rozeznatelný, takže jsem je brzy našla. Byli vyjevení když jsem přišla a proměnila se v člověka. Asi si mysleli že jsem jen obyčejný vlk. šla jsem za alfou a ten mně uvítal doo své smečky. :-D

Dovednosti:
Síla:20.
Výdrž:15.
Rychlost:20.
Inteligence:35.

Orázek:
Vlk:
V lidské podobě:

Vybavení:
-NIC-
INFO: Potom si můžeš koupit vybavení v obchodě. To samé i potravu která přidává energii.
ENERGIE: 100%

Soutěž I.

21. ledna 2013 v 18:53 | Thomas a Safri |  Akce

Znak smečky!

Vyhlašujeme první soutěž pro Nightshade a Sunlight zvlášť!

Úkolem je najít a vybrat na internetu nějaký vhodný obrázek, který se hodí jako znak smečky. Do komentářů nám pošlete odkaz obrázku. Bude to něco jako výstava. Hlasovat se bude v anketě pro každou smečku zvlášť (nejprve pro odznak Sunlight pak Nightshade). Člen (za Sunlight i Nightshade) jehož obrázek dostane nejvíce hlasů získá u alfy +10% oddanosti.
Zůžastnit se mohou i alfy - ty však nic nezískají.

Vybírat a dávat odkazy s obrázky do komentářů smíte do 10. února.

Členové Nightshade:

1.Bella Swan:
2. Thomas:
3. + od Melian:

Sunlight:

1. Melian:

2.Safri:

Potemnělý les (Nightshade)

21. ledna 2013 v 18:44 | Thomas |  Lesy
Z novin lidí:
Lidé moc do tohoto lesa nechodí. Některým jde z něj hrůza a navíc tam žijí vlci. Ti sice podle občanů nejsou nebezpeční,ale i tak se jim vyhýbají. V lese se lidé necítí příjemně protože se tam brzy stmívá, nedopadá tam moc slunečního světla a většinou tam je mlha.

Obrázky z kraje:

Vlčí zářivé lesy (Sunlight)

21. ledna 2013 v 18:32 | Safri |  Lesy
Z novin lidí:
Lidé toto místo pojmenovali Vlčí zářivé lesy. Proč? Znějakého neznámého důvodu tady svítí slunce nejdéle v tomto kraji. Moc dobře ví že tu žijí vlci ,avšak se jich nebojí. Moc dobře ví o vlcích žijících v těchto lesích, že nejsou agresinví. Naopak někdy k člověku přijdou a nechají se vyfotografovat například od nějakého turisty.

Obrázky tohoto kraje:

Lesy (pro Sunlight)

21. ledna 2013 v 18:19 | Safri |  L.ov

LESY

Zde žijící zvěř:
Zajíc - +20% energie.
Srna,jelen - +60% energie.
Liška - +30% energie.
Myš - +10% energie.
Divočák - +50% energie.
Jezevec - +40% energie.
Info: Popište jak jste zvíře ulovili... příklad:
Safri:
Srna- Neslyšně jsem se k ní přiblížila. Číhala jsem zpoza spadlého kmene a srna mě naraz zpozorovala. Vyskočila jsem co 
nejrychleji dovedu a naháněla srnu. Vyčerpala jsem ji a ona zpomalila. Chytila jsem ji za zadní nody, strhla na zem a zadavila.

Lesy (pro Nightshade)

21. ledna 2013 v 18:16 | Thomas |  Lov

LESY

Zde žijící zvěř:
Zajíc - +20% energie.
Srna,jelen - +60% energie.
Liška - +30% energie.
Myš - +10% energie.
Divočák - +50% energie.
Jezevec - +40% energie.

Info: Popište jak jste zvíře ulovili... příklad:
Thomas:
Srna- Neslyšně jsem se k ní přiblížil. Číhal jsem zpoza spadlého kmene a srna mě naraz zpozorovala. Vyskočil jsem co nejrychleji 
dovedu a naháněl srnu. Vyčerpal jsem ji a ona zpomalila. Chytil jsem ji za zadní nody, strhl na zem a zadavil.

Informace k zlepšení profilu.

21. ledna 2013 v 18:02 | Tomas |  Info
Jak jste si mohli všimnout tak na profilech vám přibylo vybavení a energie...

Jak mohu získat vybavení?
Vybavení si můžete vybrat v obchodě (ještě není zhotoven). Záleží na smečce kolik má financí. Tudíž se nejprve musíte domluvit na stránce vaší smečky s vůdcem, co si chcete koupit a jestli můžete. Kdyby vám to vůdce nedovolil nezlobte se prosím na něj. Jistě vám to nějak odůvodní.

K čeme vybavení slouží?
Díky vybavení se vám navýší nebo naopak sníží dovednosti.

Jak je to s tou ENERGIÍ?
Energie vám poslouží na určitou dobu (dén,týden,měsíc), záleží natom jakou energetickou hodnotu má vámi ulovená zvěř.

Jak koupit potravu?
Potravu si nemůžete koupit ,nýbrž ulovit. Lovit smíte v RUBRICE SMEČKY-> Nightshade/Sunlight (vyberete vaší smečku) -> Podrubrika LOV.

O LOVU VÍCE INFORMACÍ PŘÍŠTĚ.

Noctis

21. ledna 2013 v 17:40 | Tomas |  Č.lenové
Jméno:Noctis(čte se Noktys).
Pohlaví:žena/samice.
Věk: vlčí-4 roky, v lidských 21.
Smečka: Nightshade.
Zaměření: -. !DOPLŇ PROSÍM!
Postavení ve smečce: KAPPA.

Povaha:
Noctis není zrovna moc hodné povahy. Je trochu drsnější a to ve všech směrech. Ráda zápasí loví i zabíjí. A pak je tu její neochvějnost a houževnatost. Vždy si stojí za svým názorem, a pokud má vstoupit do smečky, potřebuje pro to dobré důvody.Nikdo si jí nekoupí lacino.Pokud na ní natrefíte a neznáte se,je schopna zaútočit. Mluví však slušně a zbytečným šarvátkám se vyhýbá. Je však i milá a pohodová. Dokážete si sní užít hodně legrace.Je nebojácná rychlá a silná. Miluje nebezpečí ale nevyhledává ho cílem. Má ráda svůj kožich. Když jde o život jí nebo přátelům bojuje až do konce. Zvláště pro dobré přátele by nasadila svůj krk. Noctis miluje černý humor. Je trochu i někdy děsivá, zvláště když má výraz zabijáka s úsměvem v jednom. Možná vám někdy přijde drzá, ale jí ne. Pokud se o ní uchází vlk, chce ho nejprve poznat uvnitř. A Noctis má vznešenou krev, tak se nepodvolí každému vlkovi. Ví že jí Mors daroval to co jde splatit pouze smrtí: Život. Já a neb má pravidla a pravidla přírody: Zabij, nebo budeš zabit. Spatři ale nebuď spatřen. Život splatíš smrt. Prokletí je vědět o tom co děláš a nemoct to ovládnout. Nikdy není ani smrtí to nejhorší. Slaboch nemá nárok na život, neboť je sám sobě přítěží.

Příběh:
Narodila se, ale jako mrtvé alfa vlče ve vysoce postaveném rodu vlků: Ridentem Sanguis Gladius.
Jak jste již slyšeli, narodila se mrtvá. Ale Smiloval se nad ní bůh smrti. Mors. A proto Sňal z jejího těla smrt kterou přivolala nešťastná náhoda. Po pár týdnech svého života se začala učit. Byla velice silná a měla výborné vlastnosti. Vynikala hlavně v boji,v lovu, rychlosti a síle. Byla také velmi chytrá a vynalézavá. Když dospěla tří let, byla neporazitelnou.Byla nejsilnějším vlkem rodu. To protože když s z jejího těla sňal Mors smrt, daroval jí vlastnosti mrtvých. Noctis věděla, že je neobyčejným vlkem a taky si toho vážila. Morse uctívala jako svého zachránce a boha. Nikdo jí nic nevyčítal. Její rod byl katem ale i milostí. Rod z kterého pocházela byl jeden z nejvznešenějších a smrt pokládal za osvobození. Proto si zasloužili náklonnost boha Morse. A proto Mors daroval Noctis život. Ale vše jednou skončit musí. I darovaný život a smrt sňatá. Když se vracela Noctis z lovu, uviděla vše v plamenech. Zavrčela. Její chladná a nebojácná povaha konala svou vůli. Noctis se vrhla do ohně. Snažila se najít alespoň někoho živého. Ale všechno bylo pryč. A pak uviděla siluety rozmazané tetelícím se vzduchem od žáru ohně. Proskočila ohněm beze strachu. Když se vynořila z ohně viděla dvounohé s mrtvými vlky na zádech. Zavrčela a na všechny se vrhla. Nachytala do svého těla několik kulek. Bez ohledu na rány a ztráty krve . Rvala se, až vyčerpáním padla na zem. Muž jí chtěl dát poslední ránu, když tu najednou jím něco prolítlo. Skrz na skrz. Padl mrtev k zemi. A já před sebou viděla Morse. Vstala jsem a on mnou prošel. Mé rány se zacelili a já pocítila ještě větší sílů. Poklonila jsem se mu a on zmizel. Asi rok jsem bloudila než jsem objevila schopnost přeměnit se na mnou nenáviděného člověka. Ale později jsem to překonala. Dostala jsem novou sílu mstít se. A po asi letech jsem objevila území nějaké smečky.A tak jsem šla hledat různě a snažila se najít svůj domov.

Dovednosti:
Síla:15.
Výdrž:10.
Rychlost:14.
Inteligence:11.

Orázek:
Vlk:
V lidské podobě:
Vybavení:
-NIC-
INFO: Potom si můžeš koupit vybavení v obchodě. To samé i potravu která přidává energii.
 
ENERGIE: 80%

Hlavní stránka smečky II.

21. ledna 2013 v 17:23 | Safri |  Sunlight

Sunlight

Alfa: Safri.

Členové smečky:

Safri
Emma

Podniknuté útoky:

Plánuje se útok na Smrtonoše.

Finance:

4 500 ,-

Info: Finance slouží smečce pro vylepšení např. lepší úkryt,různé zbraně,...Díky novému vylepšení se smečce
navýší body a zvýší úroveň. Finance lzou navýšit výhrou v boji nebo když člen smečky přispěje.

Úroveň smečky:

Úroveň: 1.
Název úrovně: Smečka kojotů.

Info: Čím větší úroveň tím lépe né? Čim větší je úroveň smečky ,tím více spolu umí vlci spolupracovat.
To je dobré ,když například smečka podnikne útok na jiné klany. Pak mají větší šanci v úspěch.

Odznak:


-

Oddanost vůdci:

Emma:15%

Info: Oddanost se navyšuje pokaždém vítězství v boji o 15%.

Postavení ve smečce:

Safri: ALFA
Emma: KAPPA

Vybavení smešky:

Zatím NIC.

Poslední finanční příspěvky:

-(přispívá se po 50 ,-)
Info: Příspěvky a dotazy do komentáře ;-)

Info - pochopení..

21. ledna 2013 v 17:07 | Tomas a Safri |  Info
Tak jo lidi. Omlouváme se že je to tu tak mizerný a ta aktivita nestojí za nic, ale mějte pochopení. Nejsme roboti ani žádní jiní superpočitačoví maniaci a musíme se učit do školy. Od teď se tu budeme snažit udržet aktivitu a když vám něco zapomeneme přičíst nebo se spleteme, napište na profil vaši alfy a on/a vám to zpraví.
Děkujeme